Skip to main content

Ve středu 15. září 2021, rozjedeme na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem besedu o Krušných horách. Tentokrát stylově, venku formou letního kina.

Deky s sebou 😃 K nahlédnutí bude i maketa nové knihy Poutník. Těšíme se na vás.

Kdy: středa 15. 9. 2021, 20:00 hodin
Kde: Mírové nám. 1, před Info centrem, Ústí nad Labem
Přednášející:
Jiří Svoboda
Vstupné: 
vstup ZDARMA

Událost na FB

Promítání na Mírovém náměstí, které ukončí akci Den pro zdraví, bude tentokrát pod taktovkou Jiřího Svobody.
Ten představí krásy dvou světů východních Krušných hor. Představeny budou nejen různé přírodní a historické zajímavosti, které se nachází na povrchu, ale diváci budou moci nahlédnout také do světa, který se ukrývá pod povrchem.
Přijďte se zaposlouchat do poutavého vyprávění fotografa a autora výpravných publikací Tajemství Českého středohoří a Zázračné České středohoří.

Kniha „Východní Krušné hory“ s podtitulem „Krásy dvou světů“ je výpravnou obrazovou publikací, která popisuje a fotograficky dokumentuje přírodní a historické zajímavosti východní části Krušných hor. V knize jsou zpracovány lokality, které leží na české straně tohoto krásného pohoří, a to v prostoru od Litvínova až po Petrovice. V publikaci jsou popsány nejen různé přírodní a historické zajímavosti, které najdeme na povrchu, ale nahlédneme také do světa, který se ukrývá pod povrchem.

David Surý

Author David Surý

More posts by David Surý