Skip to main content

Provozovatel

Provozovatelem internetového projektu zazracnestredohori.cz je společnost Imagine Media, s.r.o. se sídlem U Panského dvora 986/3, Ústí nad Labem 400 01
IČ: 28708351, DIČ: CZ28708351. Jednatelem je Jiří Svoboda – info@imaginemedia.cz
Naše webová adresa je www.imaginemedia.cz

Ceny

Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH.
Ceny nezahrnují náklady na poštovné a případné náklady za dobírku nebo náklady spojené s platbami za zboží, účtované externími poskytovateli těchto služeb.

Zboží

Všechno zboží v nabídce na stránkách zazracnestredohori.cz je nové a nepoužité.

Osobní vyzvednutí v Ústí nad Labem

Knihy a další zboží z naší nabídky si můžete rezervovat a po potvrzení osobně vyzvednout. Rezervace je nezávazná, pokud se Vám kniha nebude líbit, nemusíte ji kupovat. Kupní smlouva je uzavřena okamžikem převzetí a zaplacení knihy. Od takto uzavřené kupní smlouvy nelze odstoupit ve smyslu článku 4 a následujících těchto obchodních podmínek. Jste povinni si knihu při převzetí řádně prohlédnout a zkontrolovat případné vady.

Zasílání knih na adresu a ceny dopravy

Knihy a další zboží z naší nabídky si můžete též nechat zaslat na adresu. Doručení zásilky je realizováno prostřednictvím dopravce dle výběru zákazníka, za dodacích podmínek takto vybraného dopravce. Dopravu do 30 km od Ústí nad Labem nabízíme zdarma, tedy za 0 Kč.

Aktuální ceník poštovného:
Doprava Českou poštou v případě platby předem > za 111.00 Kč
Doprava Českou poštou v případě platby na dobírku > za 150.00 Kč

K dopravě se připočítává poplatek za zvolený způsob platby. Do ciziny (ani na Slovensko) na dobírku nezasíláme.
Kupní smlouva je uzavřena konečným potvrzením objednávky z Vaší strany. Na takto uzavřené kupní smlouvy se vztahuje právo odstoupit.

Právo odstoupit od smlouvy

Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. To se nevztahuje na osobní převzetí, ale pouze na zboží zaslané přepravní službou. Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy stačí nás informovat na e-mail info@imaginemedia.cz před uplynutím příslušné lhůty.

Důsledky odstoupení od smlouvy

Poté co nám oznámíte vaše rozhodnutí odstoupit od smlouvy, budeme vás kontaktovat a pokusíme se věc vyřešit k vaší plné spokojenosti. Pokud se nedohodneme jinak, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme nebo než prokážete, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve. Pokud to budeme požadovat, zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte, že odstupujete od této smlouvy, zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů od vyzvání z naší strany. Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.

Vadné plnění

Věc je vadná, zejména není-li dodána v deklarované jakosti. Vaše právo z vadného plnění zakládá vada, kterou má věc v okamžiku, kdy ji převezmete, byť se projeví až později. Nemáte práva z vadného plnění, jedná-li se o vadu, kterou jste musel(a) s vynaložením obvyklé pozornosti poznat již při uzavření smlouvy. Je Vaší povinností podle možnosti zboží prohlédnout co nejdříve po jeho převzetí. Neoznámíte-li vadu zboží bez zbytečného odkladu, pozbýváte právo na reklamaci.

Reklamační řád

Jakmile zjistíte vadu zboží, je Vaší povinností nás o tom informovat bez zbytečného odkladu e-mailem. Poté vás budeme kontaktovat a pokusíme se věc vyřešit k vaší plné spokojenosti. Pokud to uznáme za nezbytné, jste povinni předložit reklamované zboží k posouzení reklamace. Vaši reklamaci posoudíme do 14 dnů od obdržení reklamovaného zboží a o jejím vyřízení Vás budeme v této lhůtě informovat.

Doklad a účtenka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen při platbě v hotovosti na výdejně vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Doklad bude vystaven prodejcem elektronicky. U objednávek, u kterých forma platby podléhá 112/2016 Sb. Zákon o evidenci tržeb, prodejce vystaví účtenku elektronicky. Doklad či účtenku zašle prodejce zákazníkovi na e-mail, který zákazník uvedl v objednávkovém formuláři. Zákazník provedením objednávky s touto formou vystavení účtenky a dokladu souhlasí.

E-maily a sms od nás a ukládání cookies

Na vaši e-mailovou adresu a mobilní číslo vás budeme informovat o vyřizování vaší objednávky, dostupnosti a nedostupnosti titulů. Všem zákazníkům můžeme nepravidelně e-mailem posílat informace, které souvisejí s provozem našeho internetového obchodu, nabídky slev nebo zboží, které by mohlo zákazníka vzhledem k předchozímu nákupu zajímat. Z těchto e-mailů se dá odhlásit kliknutím na odkaz uvedený přímo v e-mailu nebo napsáním žádosti o odhlášení na e-mail info@imaginemedia.cz. Při používaní webu zazracnestredohori.cz souhlasíte s ukládáním tzv. cookies na Váš počítač.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy, nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz. Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Závěrečná ustanovení

Potvrzením objednávky/rezervace zboží z našeho internetového obchodu berete na vědomí, že se náš vzájemný vztah řídí českým právním řádem a dále nám výslovně udělujete souhlas se zpracováním svých osobních údajů zadaných při objednávce/rezervaci v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Potvrzením objednávky/rezervace zboží z našeho internetového obchodu potvrzujete souhlas s těmito obchodními podmínkami, které se tímto stávají součástí kupní smlouvy.