Skip to main content

Přijďte se v sobotu 2. 12. 2017 přesvědčit, že pokračování projektu Tajemství Českého středohoří má skvělého nástupce v podobě Zázračného Českého středohoří. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým skvělým vánočním dárkem. Budeme se na Vás těšit v Muzeu města Ústí nad Labem. Navíc pokud máte rádi „šutry“, tak je nyní v Muzeu skvělá výstava o minerálech Českého středohoří.

 

Máte rádi přírodu v okolí města Ústí n/L, ale spíše jen bloumáte bez cíle po kopcích? Rádi byste prozkoumávali okolí, ale nevíte kde začít? A víte, že v Českém středohoří můžete najít žraločí zub, zkameněliny amonitů, tajemné skalní tváře, zbytky hradišť i krásné české granáty? Tím pravým pomocníkem a průvodcem Vám bude kniha „Tajemství Českého středohoří“ a její novorozené pokračování „Zázračné České středohoří“ Jiřího Svobody.

Kdy: sobota 2. 12. 2017, od 9:00 do 17:00 hodin
Kde: Muzeum města Ústí nad Labem, Masarykova 1000/3
Prodávat bude:
David Surý, ale nebojte se budeme mít spoustu knih s podpisem autora
Vstupné: 
ZDARMA, včetně vstupu na všechny výstavy

Pokud Vám už teď jde hlava kolem z dárků pro Ježíška, nemusíte zoufat! Muzeum města Ústí nad Labem je tu pro Vás 🙂 Na sobotu 2. prosince chystají tradiční Adventní jarmark. Muzeum v ten den zaplní desítky prodejců – místních i přespolních 🙂 Máte šanci sehnat vánoční dárky pro celou rodinu! Od hraček, přes šperky, svícny, textil, kabelky 👜, bylinky, knihy i něco na zub 🍩 Vše od poctivých prodejců, regionálních i přespolních, s láskou vyrobené. Součástí jarmarku je také Vánoční dílnička pro děti. I živého kapříka 🐠u nich najdete! 🙂

Těšíme se na vás na muzejním adventním jarmarku.

Událost na Facebooku je zde a stránky Muzea města Ústí nad Labem jsou zde.

David Surý

Author David Surý

More posts by David Surý